Четвер, 09 квітня 2020 10:30

Відеоміст Львів-Краматорськ: обговорюємо проєкт Закону «Про медіа»

Чергове обговорення законопроекту організував Львівський пресклуб  в умовах оголошеного карантину. Саме ситуація з пандемією, говорить керівник проєкту Роман Шостак, загальмувала прийняття цього закону, тож медійники мають час для його обговорення та внесення своїх пропозицій і зауважень до тексту документу, який нам пропонують для подальшої роботи.

У черговому відеомості з обговорення законопроєкту №2693 взяли участь  промовці у Львові: Парасковія Дворянин, доцентка Львівського національного університету імені Івана Франка та Національного університету “Львівська політехніка”; Ірина Марушкіна, доцентка Львівського національного університету імені Івана Франка; Дмитро Посипанко, експерт з комунікацій; та промовці у Краматорську: Валерій Гармаш, СЕО сайтів “6262” (Слов’янськ), “06267” (Дружківка), “06272” (Костянтинівка); Андрій Євченко, видавець сайту “Kramatorsk Post”; Ольга Нікуліна, журналістка, експертка з комунікацій; Андрій Романенко, незалежний журналіст, медіаексперт; Оксана Чернікова, директорка медіаресурсу «Восточний проект».

Запис відеомосту можна знайти за посиланням https://dailylviv.com/news/polityka/lviv-kramatorsk-62-na-koryst-doopratsyuvannya-mediinoho-zakonoproiektu-83349     

Пресклуб запрошує всіх журналістів і медіаюристів, які мають конкретні пропозиції щодо оновлення медійного законодавства в Україні, подати їх Львівському і Донецькому пресклубам двома способами: інтерактивно – написати свої пропозиції у коментарях до відеотрансляцій у Фейсбуці – https://www.facebook.com/pressclublviv/ або в YouTube https://www.youtube.com/user/pressclu... електронною поштою – надіслати зауваження на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 Усі пропозиції – усні чи письмові, аудіовізуальні чи друковані – Львівський пресклуб систематизує, належно оформить і передасть авторам законопроєкту із публічним повідомленням-позначкою про вручення.

Проєкт відбувається за підтримки «Медійної програми в Україні» МГО Internews, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).