П'ятниця, 02 грудня 2016 14:49

Національна премія «MEDIA etc.» для журналістів, що висвітлюють економіку

До 22 грудня подавайте заявки на національну премію «MEDIA etc.». Матеріали мають бути присвячені темі реформування економіки, змінам у податковій системі та розвиткові українського бізнесу. Преміальний фонд становить 44 тисячі гривень.

«MEDIA etc.» - це Національна премія для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.

Суть проекту: Процеси реформування економіки України потребують якісного, професійного та оперативного висвітлення. Безперечним є той факт, що суспільство має бути обізнаним у різних аспектах формування справедливої та ефективної податкової системи; усвідомлювати механізми створення сприятливого бізнес-середовища. Українські журналісти роблять численні вдалі спроби фахово висвітлювати, а також ініціювати та підтримувати зважену суспільну дискусію в межах економічної тематики.

Однак сьогодні виникла нагальна потреба у більш широкому громадському обговоренні ідей економічного розвитку країни в цілому та її регіонів і міст зокрема в українському медіа-просторі. Саме з метою активізації цього процесу, а також задля удосконалення якості української економічної журналістики започатковується національна премія для журналістів «Media etc.» на кращий медійний продукт (публікація будь-якого жанру у друкованих або інтернет-ЗМІ, відео- або радіорепортаж), присвячений економічним реформам в Україні, розвитку малого та середнього підприємництва і податкового реформування.
«MEDIA etc.» є громадською ініціативою.

Премія заснована громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» і «Громадське радіо».

Лауреати премії «MEDIA etc.» визначаються шляхом проведення конкурсу журналістських робіт різних форматів та жанрових форм (публікації, відеорепортажі, радіорепортажі).

До участі у конкурсі запрошуються журналісти, які займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та Інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, що сплачують податки в Україні.

Конкурс визначатиме лауреатів премії «MEDIA etc.» у таких номінаціях:

  • Національна журналістська премія за кращу публікацію - 1 премія (7 тисяч гривень)
  • Національна журналістська премія за кращий відеорепортаж - 1 премія (7 тисяч гривень)
  • Національна журналістська премія за кращий радіорепортаж - 1 премія (7 тисяч гривень)
  • Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращу публікацію - 1 премія (4 тисячі гривень)
  • Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращий відеорепортаж - 1 премія (4 тисячі гривень)
  • Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращий радіорепортаж - 1 премія (4 тисячі гривень)

Окремо журі відзначать конкурсантів у номінаціях:

  • Національна премія «Журналістський дебют року» в галузі економічних новин - 1 премія (5 тисяч гривень)
  • Премія журналістської ініціативи - 5 премій (загалом 6 тисяч гривень)

Податки з премій сплачуються організаторами конкурсу.

Детальніше: http://mediaetc.org/