Середа, 19 жовтня 2016 16:23

Конкурс на участь у програмі обмінів для незалежних регіональних ЗМІ

Програма Партнерства в галузі мас-медіа в Україні запрошує до подання заявок на участь в обмінах 2016-2017 років незалежні регіональні ЗМІ у профільних напрямках:

• друковані роздержавлені ЗМІ;
• онлайн ЗМІ;
• телекомпанії.

Вимоги до ЗМІ:
 незалежні ЗМІ (Державні, комунальні або партійні ЗМІ не розглядатимуться)
 довіра серед глядачів/читачів свого регіону;
 можливість ЗМІ за кількістю працівників а) відрядити шість працівників на тиждень до США (два відрядження по три людини) та б) прийняти на тиждень чотирьох професіоналів із Сполучених Штатів (два візити по дві людини).

Для розгляду кандидатури ЗМІ: до 31 жовтня, 2016 року (дата отримання офісом IREX) надіслати електронний набір вказаних нижче документів на е-мейли Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та паперовий варіант на офіс IREX (IREX, для Світлани Жолобайло, вул. Пушкінська, 31А, офіс 601, 6 поверх, Київ 01004): 
o Заповнена Аплікаційна форма
o Презентація організації в Power Point 
o Організаційну структуру ЗМІ у вигляді таблиці
o Примірник останнього річного звіту (окремим аркушем) 
o 5 однакових копій одного випуску періодичного видання, та, якщо такі наявні, додаткові матеріали, які випускає організація, буклет, і т.д. 
o Електронним ЗМІ – вислати 5 однакових DVD з кількома програмами новин та програм власного виробництва

Програма UMPP працює з друкованими, електронними та онлайн-ЗМІ по всій Україні для сприяння розвитку вільного та незалежного медіа сектору завдяки встановленню партнерств між українськими та американськими ЗМІ. За підтримки Відділу Преси, Освіти та Культури Посольства США в Україні, програма покриває витрати на подорожі, надає візовий супровід та передбачає стажування двох українських груп в США (10 днів) та два візити американських партнерів до українського міста-організатора (один тиждень) з метою надання тренінгів українській стороні за індивідуальною програмою. За довідками звертайтеся за тел. 044 586 2780 або 098 5047588 (Олена).