Середа, 17 травня 2017 09:26

Літня «Школа блогерів і громадських журналістів» у Сумах

Ти молодий, активний і маєш загострене відчуття справедливості? Ти ведеш блог, чи хотів би його вести? Тебе вабить робота журналіста і не лякають навіть недоспані ночі? 

Тоді тобі до нас!

ГО “Інститут розвитку регіональної преси” разом з The Interlink Academy for International Dialog and Journalisms, Гамбург, за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, та в партнерстві з Сумським державним університетом запрошують журналістів-початківців, блогерів та студентів, котрі лише мріють про журналістику, взяти участь у «Школі блогерів і громадських журналістів».

Що?

10-денна літня школа у Сумах, практичні завдання, спілкування з досвідченими журналістами, відвідування редакцій, розваги та багато-багато фану.

Коли?

2-11 серпня 2017 р. — Суми, на базі Сумського державного університету

Про що?

Ми розкажемо вам, що таке журналістика, на яких стандартах та етичних нормах вона базується. Навчимо працювати з інформацією – збирати, аналізувати та викладати її для читачів, поділимося секретами роботи з джерелами та особливостями написання текстів для онлайну. Покажемо як знімати відео та робити фотографії і обробляти їх у графічних редакторах. А ще навчимо вас основам цифрової безпеки, щоб ваші акаунти та гаджети були убезпечені від зломів.

Для кого це?

Молоді люди до 24 років (але можливі винятки), які:

  • пишуть у соціальних мережах і форумах про актуальні події, але не є професійними журналістами;
  • хочуть писати краще;
  • цікавляться журналістикою;
  • небайдужі до того, що відбувається в суспільстві;
  • хочуть стати блогерами та журналістами.

Щоб взяти участь у школі, ви повинні проживати або навчатися в межах відповідної області.

Це безкоштовно?

Так, організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування, а також забезпечують учасників інформаційними та навчальними матеріалами.

Як можна взяти участь?

Потрібно надіслати анкету-заявку, яка приймається з 27 квітня по 30 травня 2017 року. Результати відбору на всі чотири Школи будуть оголошені на сайті www.irrp.org 6 червня 2017 року, відібрані учасники отримають на електронну пошту запрошення.

Анкету-заявку заповнити тут

Контакти:

Інститут розвитку регіональної преси, тел.: +38 044 279 4199 або писати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.