П'ятниця, 01 вересня 2017 05:50

Тренінги “Критичне мислення для редакторів в умовах конфлікту. Як уникнути помилок в професійній роботі”, Київ

Щодня редакції українських ЗМІ опрацьовують великі інформаційні потоки для публікації новин та аналітичних матеріалів. Нерідко редактори потрапляють у пастку маніпуляцій, інформаційних атак, публікуючи недостовірну чи неперевірену інформацію з огляду на різні причини – від браку досвіду до не володіння сучасними інструментами перевірки інформації в онлайні. В умовах конфлікту ризики “інформаційних пасток” тільки зростають.

14 та 22 вересня 2017 року ГО “Інтерньюз-Україна” в рамках проекту “Інтернет-свобода” проведе два одноденних тренінги для редакторів. Мета – покращити навички із верифікації, застосовування сучасних інструментів верифікації інформації та ознайомити з юридичними наслідками публікації недостовірної інформації.

Тренери:
Роман Рак, медіа-тренер, керівник української редакції PolUkr.net
Михайлина Скорик, медіа-тренерка, головний редактор сайту podrobnosti.ua (2014-2015)
Павло Моісеєв, директор з юридичних питань ГО «Інтерньюз-Україна»

Місце проведення:
Київ, вул. Ризька, 15, офіс ГО «Інтерньюз-Україна»

Час проведення:
четвер, 14 вересня 2017 з 9.30 до 18.00 (перший тренінг)
п’ятниця, 22 вересня 2017 року, з 9.30 до 18.00 (другий тренінг)

До участі в тренінгах запрошуються редактори всеукраїнських та регіональних ЗМІ. Навчання є безплатним, відбір проходить на конкурсній основі. Усього буде запрошено 15 учасників.

Для участі в конкурсі заявок на тренінг заповніть онлайн-анкету за лінкомbit.ly/critical_ua

Крайній термін подачі заявок на участь – четвер, 07 вересня 2017, 18:00.

Організатори повідомлять усіх кандидатів про результати відбору у п’ятницю 08 вересня 2017 до 19:00.

Під час тренінгу організатори забезпечать учасників кава-паузами, обідами. Для учасників з інших міст України організатори покривають витрати на проїзд, однак не забезпечують проживання.

За додатковою інформацією звертайтесь до:
тренінг 14 вересня - Діанна Бущук за телефоном /063/820-76-10 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тренінг 22 вересня - Дмитро Зінчук за телефоном /095/085-18-84 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Захід відбувається в рамках Проекту “Інтернет-свобода в Україні: підтримуючи засади свободи слова та безпеки в часи конфлікту” за підтримки програми МАТРА від уряду Нідерландів, що реалізується ГО “Інтерньюз-Україна”. Сайт проекту: netfreedom.org.ua