Середа, 25 липня 2018 10:54

П'ять безкоштовних ресурсів для вивчення англійської мови

Можна бути журналістом і без знання англійської мови. Але бути хорошим журналістом – практично неможливо. Зберігайте собі та діліться з колегами – 5 безкоштовних ресурсів для вивчення англійської.

http://www.bbc.co.uk/learningenglish – інтерактивне вивчення британської англійської з рівня lower intermediate (нижче середнього). Рубрика 6 Minute English – 6-хвилинні ролики на актуальні та цікаві теми – одна з найпопулярніших серед користувачів.

https://www.duolingo.com/ – найвідоміша платформа для вивчення іноземних мов з нуля. Програма побудована у вигляді «дерева досягнень»: щоб перейти на новий рівень, потрібно набрати певну кількість балів за правильні відповіді.

http://lingualeo.com/ – захоплюючий ресурс з величезною бібліотекою відео, аудіо і текстових матеріалів. Набір тренувань: аудіювання, кросворди, переклад слів. Нудьгувати не доведеться!

https://www.engvid.com/ – відеоуроки англійської. Усі записи розділені за категоріями в залежності від рівня знання мови і об’єднані за тематикою: можна дивитися уроки для підготовки до мовних іспитів або уроки, що пояснюють конкретні аспекти граматики.

http://www.lang-8.com/ – ви можете опублікувати для перевірки будь-який текстовий матеріал. Він буде перевірений носіями мови, зареєстрованими на сайті.

Інтерньюз-Україна