Середа, 03 березня 2021 09:32

Інститут розвитку регіональної преси запрошує на п’ятиденну Школу початківців-розслідувачів «Корупція під мікроскопом»

Думаєте, що на місцевому рівні складно проводити журналістські розслідування? Хочете стати журналістами-розслідувачами, але не знаєте, з чого почати? Вас запевнили, що немає сенсу копати глибше, бо це нічого не змінить?

Інститут розвитку регіональної преси переконає вас у протилежному! А ви для цього заповніть аплікаційну форму і позмагайтеся за можливість стати учасниками школи.

Подати заявку можна тут: https://bit.ly/3u9FtML

Заявки приймаються до 9 березня. Їх оцінюватиме журі досвідчених журналістів-розслідувачів.

Будуть відібрані 16 учасників чи учасниць, яким надійдуть листи-підтвердження на електронну скриньку до 12 березня 2021 року.

Школа відбудеться 22-26 березня.

Місце проведення – Київ.

Участь у школі – безкоштовна. Учасникам компенсується проїзд за наявності оригіналу проїзних документів в обидва боки (сума в межах 1100 грн). Організатори забезпечують проживанням, харчуванням, методичними матеріалами.

Умови відбору:

  • ви не були учасниками попередніх років
  • готові приїхати до Києва 22-26 березня, щоб активно навчатися й виконувати практичні завдання
  • мешкаєте в будь-якій області України
  • плануєте проводити журналістські розслідування у вашій області/місті/селищі/селі
  • охоче співпрацюватимете з регіональними центрами журналістських розслідувань
  • мрієте створити у своїй області розслідувальний осередок
  • зацікавлені розслідувати певну сферу/тему й маєте ідеї

Довідка про модератора школи Федора Сидорука: журналіст, редактор, медійний експерт. Журналістську кар’єру починав у друкованих виданнях, продовжив на телебаченні у новинах (ТСН, 1+1), згодом перейшов у розслідування. Як журналіст і ведучий працював у проєктах «Закрита зона» та «Перший відділ» (5 канал), згодом – головним редактором проєктів «Знак оклику» та «Слідство.Інфо». Співавтор моніторинґу журналістських розслідувань на сайті «Детектор медіа».

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, надсилайте їх на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Контактна особа – Олена Демченко, менеджерка проєктів ІРРП.