Середа, 03 березня 2021 09:44

Тренінг з питань СОГІ для журналістів та журналісток 20-21 березня

Оголошується набір на тренінг з питань сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності для журналістів та журналісток, який відбудеться 20-21 березня 2021 року у м. Олександрія (Кіровоградська область).

У вихідні, 20-21 березня, в Олександрії Кіровоградської області відбудеться тренінг з питань СОГІ.

Захід розрахований насамперед на працюючих журналістів та журналісток, блогерів та блогерок, а також студентство відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів. Також цей тренінг буде корисний для психологів і психологинь, соціальних працівників і працівниць.

Заявки приймаються з усієї України.

Під час тренінгу розглядатиметься базова інформація стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності (СОГІ), стереотипи та міфи щодо ЛГБТ-спільноти, феномену гомосексуальності і трансгендерності, коректна лексика, етичні норми під час роботи.

У вас буде можливість поспілкуватися в неформальній атмосфері з «живими книгами» – представниками та представницями ЛГБТ-спільноти.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують учасників та учасниць харчуванням, також їм буде повністю відшкодовано вартість проїзду та надано проживання.

Тренінг проходитиме повних два дні. Присутність упродовж усіх сесій тренінгу є обов’язковою умовою участі та отримання сертифікату про проходження тренінгу.

Організаторами тренінгу виступає фонд Гендер Зед та сайт «Моя Александрия».

Заявки приймаються до 17 березня.

Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://forms.gle/7eSZomatghYpXtKH7

З приводу тренінгу можете писати сюди: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.