Вівторок, 10 січня 2017 18:57

Суми-Львів-Суми: спогад про цікаву мандрівку

«Алло Олексіївно, а пам᾽ятаєте наші львівські матеріали?» –  хороше  запитання через сім місяців після подорожі… Втім, логічне! Адже матеріали були розкидані то там, то там, а нині, коли з᾽явився сайт «Медіа-коло» та ще й розділ «Юнпрес» у ньому, чому не зібрати бодай трішки з написаного і не пригадати про чудову й повчальну (сподіваюся!) подорож до Львова?

Про проект, за яким ми вирушили у мандрівку, – у самих матеріалах. Про настрій… Він був різним: від бунтівного «хочемо самі гуляти містом у перший же день» (це при тому, що дехто й разу там не був!) чи «пустіть нас вночі на Личаківський цвинтар», до уважно-навчального на заняттях; просто-таки тріумфального після перших у своєму житті інтерв᾽ю з мікрофоном і камерою; дещо закоханого – від самого Львова…
Отож, минулорічна мандрівка сумських учнів із задоволенням і не без моралі – у матеріалах, на початку заголовків яких поставимо позначку «С-Л-С» (Суми-Львів-Суми) – щоб ви не заплуталися.
Залишається тільки додати, що Аня Безденежних і Ангеліна Кованда сьогодні вже опановують журналістику в київських вишах; Галя Бабичева – там же, у столиці, студіює педагогіку… А дехто ще продовжує мріяти за шкільною партою. І їм – також успіхів!
Алла ФЕДОРИНА, тренер проекту