Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 28 серпня 2019 — Сумський прес-клуб

Аналіз сумських друкованих та інтернет-видань за 11 – 17 серпня 2019 року підтвердив, що негативні тенденції у місцевих медіа, щодо цитування чи згадування жінок у журналістських матеріалах. Як і в попередні хвилі жінки як експертки та героїні з’являються у ЗМІ удвічі, а то й утричі рідше, ніж чоловіки. Загалом за тиждень було проаналізовано 128 матеріалів у друкованих виданнях і 750 матеріалів онлайн-медіа.

Опубліковано в Моніторинг

Онлайн-ЗМІ Сумщини вкрай рідко розміщують матеріали про етнічні групи чи національні меншини. Що ж стосується використання у своїх новинах мови ворожнечі, то такі випадки зафіксовано у більшості сумських новинних сайтів.
Такими є результати моніторингу сумських онлан-медіа, проведеного Інститутом масової інформації. Моніторингом було охоплено п’ять найбільших за аудиторією сумських сайтів – Данкор онлайн, 0542.ua, Сумські дебати, Sumy.Today та The Sumy Post за період з з 5 по 9 серпня.

Опубліковано в Блоги

88% українських медійників стикалися з інтернет-тиск (атаки ботів, погрозливі листи, булінг, психологічний тиск тощо).

Опубліковано в Спільнота

26 серпня за підсумками засідання підготовчої групи щодо роботи Верховної Ради представник партії “Опозиційна платформа – За життя” (ОПЗЖ) Вадим Рабінович повідомив, що його фракції запропоновано очолити комітет з питань свободи слова.

Опубліковано в Спільнота