Середа, 23 червня 2021 06:11

Набір учасників на тренінг у Сумах щодо створення та діяльності центрів реабілітації та підтримки

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує представників Сумської  області на дводенний живий (не онлайн) тренінг, який буде присвячений темам інклюзії, механізмам соціального замовлення, соціальним послугам, співпраці ОГС та ОМС у справі створення та діяльності центрів реабілітації.

Тренінг буде корисним як для громадських організацій, так і фахівцям ОМС, що працюють в напрямку інклюзії.

Під час тренінгів будуть докладно розглянуті реальні приклади різних форм взаємодії ГО та ОМС у питанні надання соціальних послуг. Учасники зможуть розробити необхідний пакет соціальних послуг та підготувати пропозицію співпраці, що буде адресована місцевим партнерам.

Тренінг пройде в Сумах 7-8 липня.

Щоб взяти участь необхідно заповнити невеличку форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdzvygCLSuLtrrGFcK3fiTOkeATI214elRTHBd0gSEkhEth0A/viewform

Більше інформації про тренінги тут: http://ngonetwork.org.ua/nabir-uchasnykiv-na-treningy-shhodo-stvorennya-ta-diyalnosti-tsentriv-reabilitatsiyi-ta-pidtrymky/

Програма тренінгу https://drive.google.com/file/d/1aNxDHQZMrzASvUwe9laOfkMJYhgIR_80/view

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.