Середа, 05 квітня 2017 16:59

Як боротися з абортами, або дещо про законодавчі ініціативи

Автор
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Отже, черговий виток розвитку (чи не розвитку?..) – знову про заборону абортів. Хто запропонував, до речі? Вельмишановні чоловіки. Мужчини. Себто ті, хто носить штани. Конкретно – три депутати із ВО «Свобода» –  Олександр Сич, Руслан Зелик та Руслан Марцинків.

Саме вони зареєстрували у Верховній Раді законопроект, у разі прийняття якого в Україні можуть заборонити аборти. Як зазначається, дозволити жінці зробити аборт зможуть лише у тому разі, якщо вагітність несе пряму загрозу її життю або якщо виявлено медичні показання щодо патології плоду, що є несумісними з життям дитини після її народження.

 Та й взагалі  автори проекту пропонують позбавити жінок права самостійно вирішувати, переривати вагітність штучним шляхом чи залишати дитину. Ба! –  передбачають навіть кримінальну відповідальність для лікарів, які після заборони абортів продовжуватимуть робити ці операції (від 3 до 7 років).

Звісно, законотворці  праві! Як можна посягати на вже зароджене життя?! От, щоправда, ніде не обумовлено, що в зачатті беруть участь двоє… А враховуючи цей неспростовний факт, усе можна вирішити значно простіше! І є пропозиції змінити підхід до цієї проблеми. Краще – законодавчо.

Отже, що маємо закріпити законом? У разі, якщо жінка завагітніла і ця вагітність не є бажаною з точки зору матеріального стану родини, здоров᾽я жінки, ризиків щодо процесу майбутнього виховання і т п, ПОТРІБНО СТЕРИЛІЗУВАТИ ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ СПРИЧИНИВ ВАГІТНІСТЬ. Це – перше. Адже для чого зберігати можливість продовжувати рід людині, яка не навчилася а) користуватися контрацептивами, б) шанувати свою дружину, в) розумно ставитися до наслідків своїх статевих стосунків і т п?

Друге. Якщо жінка в сім᾽ї вже народила ту кількість дітей, яку вважає достатньою, її чоловіка також потрібно стерилізувати. А для чого йому така функція, що вже не має прямого призначення? Не наліво ж він буде ходити?!.

Третє. Якщо він все ж ходить наліво, і це зафіксовано й доведено, –  що потрібно зробити? Правильно! Читай пункти 1, 2!

Творці зареєстрованого законопроекут виявили неабияку гуманність, заявивши, що причиною для дозволу зробити аборт можуть стати доведені у судовому порядку факти зачаття дитини у результаті зґвалтування.

Реальний гуманізм, до якого, втім, треба додати ще трішки. Адже часто ґвалтівники у нас залишаються безкарними. А є думки, що злочин, доведений у суді, потребує покарання. Тому мужчини в погонах обов’язково мають затримати мужчин, які незаконно перебували без штанів, ґвалтуючи жінку, – незалежно від того, чи це депутати; чи бомжі; чи якість політики; чи кримінальні елементи; чи круті бізнесмени; чи чоловіки в тих же погонах, але… розумієте; чи  їх діточки-мажори… Не знаходити «відмазок», а покарати, відповідно до статті КК. А також обов᾽язково… Вже вгадали? Так! Причому цьому контингенту – виключно з метою економії! – можна надати гуманну допомогу просто за допомогою двох цеглин, як у старому анекдоті.

Бо ж подумайте: ґвалтувати можуть лише моральні виродки, а для чого дозволяти виродкам плодитися далі?..

А шо? Все просто…

Прочитано 12812 разів