Середа, 26 квітня 2017 09:37

Фінансова грамотність для переселенців: у Сумах стартував новий проект

Програму «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», спрямовану на допомогу трьом категоріям вразливих громадян – внутрішньо переміщених осіб (ВПО), людей, які постраждали від конфлікту на сході України та пенсіонерів, презентували у Сумах 24 квітня.

«Український жіночий фонд» в рамках Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», працюватиме за цією програмою в 11 областях України – Житомирська, Київська, Запорізька, Черкаська, Тернопільська, Сумська, Полтавська, Кіровоградська, Миколаївська, Луганська та Донецька.

Організатори планують протягом лютого-жовтня 2017 року провести 120 дводенних тренінгів (по 10 тренінгів в кожній області, крім Донецької і Луганської, де заплановано по 15 тренінгів).

Метою навчань є підвищення розуміння учасниками повсякденних фінансових питань, розвиток практичних навичок для ефективного управління особистими фінансами та можливими фінансовими ризиками з метою уникнення фінансових пасток.

Громадяни, які пройдуть навчання в рамках програми, зможуть виконувати більш провідні ролі на всіх рівнях в громаді для вирішення спільних проблем, з якими стикаються, та підвищити добробут.

За період реалізації програми у тренінгах візьме участь щонайменше 2400 осіб.