П'ятниця, 25 листопада 2016 14:33

Молодь обиратиме орієнтири

На вихідних у Сумах збереться 70 активістів з різних куточків України на  семінар «Орієнтири молоді України», який відбудеться 26-29 листопада у Сумах на базі санаторію «Ровесник».

До Сум приїдуть патріотично налаштовані молоді люди, які представляють молодіжні крила партій, громадські організації.

У 2016 році вперше за 25 років незалежності України з державного бюджету на заходи щодо національно-патріотичного виховання було виділено фінансування в розмірі 10 млн. грн. Для того, щоб виробити спільне бачення політики в сфері національно-патріотичного виховання в Україні й проводиться навчальний семінар «Орієнтири молоді».

«Основна мета семінару – об’єднати молодих патріотів з усіх куточків України для того, щоб вони могли обмінюватися досвідом. Сьогодні йде війна не тільки на сході нашої держави, війна йде й за свідомість українців і ми маємо виробити заходи як протидіяти цьому, розробити цілісний підхід у питанні патріотичного виховання молоді», - зазначив під час прес-конференції у Сумському прес-клубі голова Всеукраїнської громадської організації «Молодий Народний Рух» Андрій Рибалко.

За його словами Сумщина не випадково приймає цей семінар, адже ми прикордонна область і свого часу саме завдяки високій кількості патріотично налаштованих людей, в області вдалося присікти розповсюдження сепаратистських настроїв.

«Нам є чому навчити інших у плані патріотичного виховання молоді, зокрема область першою почала започаткувала наметові табори патріотичної спрямованості. Крім того, Сумщина за багатьма показниками молодіжної політики є кращою в Україні. Цього року на реалізацію молодіжних проектів, значна частина з яких є патріотичного спрямування, було виділено один мільйон гривень. І це своєрідний рекорд України», - розповів Дмитро Лантушенко, начальник Управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації.

Дмитро Лантушенко також закликав всіх не байдужих долучатися до розробки обласної програми патріотичного виховання молоді. Управління до 1 грудня розглядає пропозиції. Проект програми розміщений на сайті ОДА.