Понеділок, 10 червня 2019 09:07

Сумський осередок змінотворців: покращимо місто разом!

Ви не знайдете тут пишномовних лекторів чи промовців. Це аж ніяк не черговий мотиваційний тренінг про те, що потрібно щось змінювати. Sumy Networking Change Makers («Суми, що створюють мережеві зміни») – це можливість розширити своє коло спілкування та змінити стереотипні уявлення про людей.

Теплого літнього вечора Дворик на Кузнечній об’єднав людей різних професій і поглядів. Але вони всі мають спільну мету – розвивати місто, створювати оригінальні проекти та співпрацювати з такими ж небайдужими сум’янами. Журналістка інтернет-видання «Цукр» Вікторія Євтушенко розповідає, що зустрічі проходять з кінця 2018-го року: «Щоразу сюди приходять різні компанії та персони. Не буває такого, що кілька нетворкінгів підряд відвідують ті ж люди. Хтось завітав лише раз та знаходить те, що йому потрібно, а хтось стає частим гостем схожих заходів».
Захід не зобов’язує обговорювати лише суспільно-важливі теми, кожен учасник може вільно обирати тему – від погоди до обговорення останніх фільмів. Тут можна побачити як люди різних соціальних статусів спілкуються на рівних, мов друзі. Деякі зустрічають у Дворику давніх знайомих, колег. Головна мета відвідання нетворкінгу – розширити коло свого спілкування, познайомитись Із креативними особистостями та, проводячи добре час, надихнутися на створення нового проекту, що покращить життя у Сумах.
Дмитро Дубовик, веб-дизайнер, розповідає, що багато хто тут знаходить однодумців: «Прийшов один хлопець, мав шикарну ідею, але йому не вистачало людей. Познайомився тут з потрібними «кадрами», і зараз вони вже разом втілюють його задум у життя».
Цього разу на зустрічі можна було побачити не лише містян, а й представників різних областей. Вдень вони були учасниками тренінгу від Розумного Хабу і, почувши про нетворкінг, вирішили познайомитися поближче з місцевими реформаторами. «Не бачу сенсу сидіти в душному номері, якщо можна прийти сюди. На каві-брейку ми з колегами вибігали в Дворик і встигли його «зацінити». Це чудова можливість побільше дізнатися про місто та людей, які тут живуть. Можливо, сьогодні я знайду тут когось, з ким у майбутньому співпрацюватиму», – ділиться враженнями киянка Наталія Польова, яка займається створенням і розвитком молодіжних центрів у бібліотеках.

10.06.19 нетворкінг 21


Для Віри Кулеби, молодої перекладачки, нетворкінг став відпочинком після важкого робочого дня: «Йшла з роботи і побачила, що тут щось цікаве відбувається. Це набагато краще, ніж сидіти вдома перед телевізором. Тут я маю можливість поспілкуватися з різними людьми: від студента до якогось директора».
Коли йдеш на захід із такою гучною назвою, очікуєш, що дві години перед тобою стоятиме дядечко у костюмі та розповідатиме про щось серйозне. Але як тільки заходиш у Дворик на Кузнечній, ці уявлення розбиваються вщент. Дружня атмосфера, сміх із різних куточків та камерна музика фоном – кращої пропозиції вдало провести вечір годі чекати. Це унікальне місце, де спочатку ти обговорюєш проблеми газетодрукування з журналістом із Сумщини, а через кілька хвилин –  волонтерську діяльність із київським юристом. Тому не бійтесь виходити зі своєї зони комфорту, забудьте про втому та відвідайте Sumy Networking Change Makers.
Марина ТИЩЕНКО