Понеділок, 06 березня 2017 06:41

У Сумах відбудеться тренінг “Бухгалтерія. Фінансовий менеджмент громадських організацій”

31 березня – 2 квітня 2017 року в м.Суми відбудеться тренінг “Бухгалтерія. Фінансовий менеджмент громадських організацій” для активної молоді, представників ініціативних груп та громадських організацій Сумської, Харківської, Полтавської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей. Захід проводиться в рамках проекту Сумського обласного комітету молодіжних організацій (СОКМО) «Школа громадської активності», за фінансової підтримки NED.

СУТЬ ЗАХОДУ: під час проведення тренінгу учасники отримають базові знання та навички з ведення бухгалтерського обліку громадських організацій, роботі з міжнародними фондами, складанню бюджетів проекті та підготовці звітної документації для різних донорів.

УЧАСНИКИ: активісти, студенти, представники ініціативних груп із вищезазначених областей, представники громадських організацій віком від 16 до 35 років.

ОРГАНІЗАТОРИ забезпечують учасникам проживання, харчування, компенсують вартість проїзду при наявності оригіналів квитків в обидві сторони та за виконання умов участі в заході! Учасники мають дотримуватись програми заходу, брати активну участь в ній.

ВІДБІР учасників відбувається на конкурсній основі. Для участі у відборі Вам необхідно заповнити АНКЕТУ до 20:00, 24 березня 2017 року. Анкети, надіслані після вказаного часу розглядатись не будуть. Результати відбору будуть відомі до 20:00 26 березня.

За детальною інформацією звертайтесь: +380664160018, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Романченко Кароліна)

СОКМО