Середа, 05 квітня 2017 08:26

Шановні громадські активісти! Розкажіть про себе правильно!

Як ви спілкуєтеся з пресою? Чи не траплялося, що ви скликаєте захід, а журналісти не приходять, або приходять, але не пишуть? Чи вмієте ви зробити прес-реліз? Чи знаєте, як провести інформаційно-просвітницьку кампанію вашої організації?..

На наш погляд (нерідко трапляється, – посередників у спілкуванні ГО та ЗМІ), у громадських організацій на цьому поприщі немало помилок.

Як їх виправити, щоб грамотно працювати зі ЗМІ та над власним іміджем загалом?

У ЦЬОМУ ВАМ ДОПОМОЖЕ ЦИКЛ ТРЕНІГІВ
за темою «Розкажи про себе правильно!»

На семи тренінгах, перший із яких відбудеться наприкінці квітня, останній – у жовтні, ми говоритимемо з учасниками, для чого потрібно «піаритися» та як це робити правильно; як грамотно провести медіа-захід; як позиціонувати свою організацію в Інтернеті; якими є засади журналістської праці і чому ГО і ЗМІ часом не розуміють одне одного; як провести успішну інформаційно-просвітницьку кампанію; як організувати прес-тур (на прикладі практичного виїзду для учасників) і про інше.

На закінчення наших занять ми плануємо спільно з учасниками створити контактну базу організацій та їх партнерів для подальшого спілкування та взаємодії.

Організатори тренінгу набирають команду з 20 осіб. Перевагу матимуть молоді громадські об᾽єднання, але радо приймемо і досвідчених, які хочуть підучити молоді кадри. Розглянемо й заявки партійних чи державних структур.

Наше побажання: щоб один учасник відвідав усі тренінги для здобуття системних знань, а відтак – користі для себе та своєї організації (адже одноденний тренінг раз на місяць – зовсім небагато!).

Надсилайте заявки до 15-ї години 10 квітня.

Просимо вказати:

  • ПІБ; 
  • назву структури, яку Ви представлятимете; 
  • особисті телефон і електронну адресу;
  • ПІБ, телефон і електронну адресу керівника Вашої організації;
  • чи має організація власний сайт чи сторінку у соцмережах.

Надсилайте заявки на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.